Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
KONAD kolekce razítko šablona – mnoho motivů
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

S KONAD kolekce razítkování vzorník snadno stává přesnou Nailstyling. Šablona je vyroben z kovu a mohou být použity znovu a znovu v pečlivé zacházení. Nejlepších výsledků dosáhnete s KONAD ražení laky. Jsou dostupné také v obchodě nded.

Razítkování lak v požadované Barva je vedle odpovídající šablona pro dokonalý ražební po KONAD metody, stejně jako stahovák a razítka vyžaduje. Razítkování laky na nehty mají výhodu, že suché pomaleji a umožňují tak tiché, precizní zpracování ve srovnání s jinými laky na nehty. Všechna zařízení jsou k dispozici v obchodě jako samostatné součástky nebo také v sadě. Lak na nehty se aplikuje na KONAD šablony kolekce ražení a odečtena pak hladké s špachtlí. Volitelně také různé razítkování motivy v různých barvách lze aplikovat na hřebík. Razítko je předmětem šablony a převodu, které rychle s valivým pohybem na povrchu nehtu je připravena. Hřebík je připravena, vrchní nátěr zajišťuje, že razítkování aplikace dlouho svítí trvale a ozdobený hřebík.


Rozměry
+
0.002 Metry (m)
0.254 Metry (m)
0.18 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní