Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Kamínky
Neon kameny displej (kulatý) 2 mm - kamínky v neon barevné

Podrobnosti
+

Neonové barvy jsou vždy aktuální v hřebík umění. Barevné zvýraznění, které mohou být začleněny bez hodně úsilí, jsou vkladatelé od neon zobrazení kameny (přibližně) 2 mm ideální. Může být stisknuto jednotlivě nebo ve skupinách v mokré akrylem nebo gelem a udržet po dlouhou dobu na nehty s konečnou pečeť.
Před použitím neon kamínky, hřebík umístění modelu je nastavena jako obvykle. Primer a poté nátěr použít na vyleštěné pryč a drsné přírodní nehet. To byl následován konstrukční vrstvy, se používá k modelování nehtů gel v možné samozřejmě působí C-oblouk. Neon oblázky jsou vloženy do poslední vrstvy před kalení. To je kartáč v ponořených stavební gel, pak kameny jsou s špičky stopy zaznamenány, umístěna na hřebík a lehce dolů. Vkladatelé jsou stanoveny podle ztvrdnout pod UV lampou. Tak dlouho nehtový design drží a svítí trvale, těsnící gel jako povrch je doporučeno. Tip kabát přes nehet a neon vkladatelů a pak ztvrdly pro dva až čtyři minuty. Úklid s vysavačem a Zellette faktor lesk zdůrazňuje, leštění ropy posílen tento účinek.

Rozměry
+

0.05 Metry (m)
0.01 Metry (m)
0.05 Metry (m)

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní