Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Kamínky
Nailart diamanty 3 x 6 mm - kamínky v mnoha barvách

Podrobnosti
+

Hřebík umění používané v hotových akrylové nebo gelové modelování diamanty 3 x 6 mm. Kónický tvar, který stále produkuje velmi zvláštní světelný odraz zajišťuje optimální podporu. Malé diamond jako kamínky jsou k dispozici v mnoha barvách a lze kombinovat s jinými hřebík umění dekorace.
Existuje několik metod k integraci Nailart diamanty 3 x 6 mm natrvalo do umělých nehtů. Tak lze vložit malé kamínky špičkou dolů do hmotnosti nebo stavební gel a lék podle materiálu s z. Případně díru lze vyjmout v konečném Modellagemasse. V těchto, je vložen hřebík umění diamant. Je důležité také, že tip v Modellagemasse sedí. Jako obvykle nehty umístění modelu k dispozici s povrchovou úpravou, která těsnění povrchu a zajišťuje trvalý lesk. Je důležité, že i diamanty, jakož i nehtového vyčistit potažené nebo zasunul do pochvy. Poslední dotek čistší poskytuje leštění a čištění nehtové ploténky.


Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní