Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Kamínky
Sklo crystal stone displej 2 mm - kamínky pro modeláž

Podrobnosti
+

V hřebík umění skla kamenných krystalů 2 mm je o tom, co je zapotřebí pro přidávání hřebík do elegantní šumivé hřebík umění. Malé křišťálové kameny nastavit jednotlivě nebo ve skupinách extravagantní erupce nebo být příliš atraktivní a nápadité vzory. Na konci těsnění zajišťuje trvalou přilnavost na akrylové nebo gelové nehty.
Předtím, než kamínky skleněné křišťálové kamene zobrazovaný 2 mm v modelování mohou být začleněny, pečlivé stavba nehtu se provádí jako obvykle. Přírodní nehty je podána, oprášil a potažené primer, připravovat gel poskytuje ideální základnu pro následné modelování. Hřebík bude postaveno v různých vrstvách na C-křivku, v jedné z vrstev nebo skleněné krystaly jsou pak začleněny do finální vrstvy. Na kameny do vlhké modelu parníku materiálu jen lisované, pečlivě vrstvou a uzená. Je důležité, aby žádný prostor mezi kámen a akrylové nebo gelové i nadále, jinak později způsobit nepříjemné zdvihů. Existuje nehtů a nehty, smontováno, zajišťuje konečnou pečeť, že dlouhé nehty drží a svítí trvale. Těsnící gel je aplikován a ztvrdly pod UV žárovku. Léčbu s čistší a finální leštění nehtů získá ještě větší lesk.

Rozměry
+

0.065 Metry (m)
0.005 Metry (m)
0.065 Metry (m)

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

5

Přehled

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní