Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Kamínky
Hřebík umění kovový neon displej - desky pro stávkující design
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Neonové barvy jsou populární v hřebík umění vždy pokud třpitivé nehty tvorba je určena. S 12 barvami v hřebík umění kovový neon displej je široká řada destiček, které jsou k dispozici. Například kamínky prvky v vlhkého gelu jsou začleněny a pak ztvrdly.

Neon desky mohou být začleněny díky nízké výšce v jakékoliv akrylové nebo gelové vrstvy. Advance nehtu je zacházeno jako obvykle a modelovat. Přírodní nehty je podána a opotřebovaná, primer poskytuje ideální Podkladová vrstva. Vkladatelů od hřebík umění kovový neon displeje jsou vloženy do požadovaného, ale vlhké vrstvy gelu a ztvrdly. Akrylové nehty se používá také. V připojení protože hřebík je dále postavena a nakonec pracoval s těsněním gelu trvale stabilní a vysoce lesklý. Neon desky mohou stejně jako v barevném modelu podšívka materiál začleněna do průhledné a lze dokonale kombinovat s jiným zbožím hřebík umění.

Pouze pro komerční použití / Aplikovat pouze na umělé nehty nebo na podkladovou vrstvu

Rozměry
+
0.06 Metry (m)
0.06 Metry (m)
0.009 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní