Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Kamínky
Hřebík umění kovový displej - různé formy pro skvělý design

Podrobnosti
+

Hvězdy, kapky a ostatní motivy v kovový vzhled jsou seřazeny do kulaté displeje. 12 různých motivů může být snadno odstranit a jednoduše vloženy do mokré gel nebo akryl. S léčení vkladatelů si jejich sílu, těsnění zajišťuje dlouhotrvající lesk a dlouho drží.

Vkladatelé dotvářejí každý hřebík a může být zpracována s jinými hřebík umění výjimečné hřebík design prvky. Malé motivy v hřebík umění kovový displej - různé tvary jsou jednoduše vlhkou vrstvu gelu do. Vkladatelé například kamínky s transparentní nebo barevné gely mohou být zpracovány. Vyléčit vrstvu gelu, dostává své pevné uchopení kovového prvku. Odstranění z okna zobrazení je nejjednodušší s pinzetou. S tímto zařízením motiv lze umístit také ideální na hřebík. Těsnící gel se aplikuje pro trvalý hold v modelování a požadované silný lesk nehtu. Vrchní nátěr je pak léčit pod UV lampou. S vysavačem a Zellette, může odstranit vrstvu potu a hřebík dostane jeho vysoký lesk.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní