Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Hřebík nálepky letní - nail art samolepky pro letní pocit
Podrobnosti
+

Nehty nálepka léto s motivy šťavnaté ovoce, květiny, zákon palem a srdce silné barvy, zejména Smíšek a zarážející. Pro letní hřebík umění jsou Nailsticker dokonalé a snadné připevnění na hřebík. Pečeť jako povrch zajišťuje dlouho drží.
Držte hřebík umění hřebík nálepky letní set vypadá profesionálně s dlouhé nehty musí být dobře připraven. Aplikace je možná na přírodní i umělé nehty. Hřebík je šlechtěný, nebo modely a pak podána v podobě. Barevné nátěry všeho druhu jsou vhodné jako podklad pro Nalart nálepka v létě designu, diskrétní, příliš silné barvy jsou vhodné. Na čistý povrch nehtu malé jednotlivé motivy jako požadované jsou umístěny a lehce dolů. Zde nejlépe pinzetou, s níž nehtů tetování lze odstranit z filmu dopravce je vhodný jako pracovní zařízení. Tak, aby nehet dlouhou hůl nálepky na nehty, pečeť tvoří konec nehtu vzory. Těsnící gel je vhodný jako povrch, nebo lze použít i lak pro ochranu a lesk nehtu.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní