Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Hřebík nálepky - bílé krystaly lesk nehtů s kamínky
Podrobnosti
+

Hřebík nálepky Crystal kameny mohou být v nehty a velmi variabilní vložit do nehtového designu. Ploché samolepící kamínky jsou stejně pro přírodní a umělé nehty vhodné a podléhají také v gelu nebo pod pečetí. Takže je to drahokamu Modeláž dlouhé a trvale stabilní.
Hřebík nálepky křišťálovými kameny lze použít různými způsoby. V Hřebík je připraven jako obvykle. Přírodní nehty pěstěné a v podobě podala, akrylové nebo gelové nehty sada se jako obvykle s C-oblouk. Ty diamanty jsou buď přímo na čisté a suché nehty sada nahoru a lehce přitlačí. Aplikace je na přírodní a umělé nehty stejně dobře možné. Zvláště atraktivní jsou křišťálových kamenů, pokud jsou vložený v modelování gelem. Toto jsou kameny v vlhké Vložené gelové vrstvy, vrstvy jen pod UV zářením ztvrdne a pak přímo pokryta vrstvou tmelu gelu. Takže sedíte šumivé hřebík nálepky hluboko v modelování, povrch nehtu zůstává hladký a lesklý.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní