Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Hřebík nálepky čtverce - a cyklické vzory - umění grafické barevné nehty
Podrobnosti
+

S nehtové nálepky karoserie a Cyklické vzory se stává hračkou nehtového designu. Motivy jsou nalepí na nehet a zapečetěné. Jednotlivé motivy, v různé barvy jsou k dispozici, může být pro řadu kombinují jedinečné hřebík umění výtvorů.
Před použitím hřebík nálepky mají nehty jako obvykle připravené být. Když přírodní nehty je pečlivá manikúra, bude pak hřebík v požadované podobě podané a může být naplněn. V Model schopný hřebík je postaven jako obvykle s akrylem nebo gelem a v podobě přinesl. Na čisté, bezprašný a suchý nehtové ploténky nyní mohou Hřebík nálepky čtverce - a cyklické vzory může být přilepená. Bude vybraný předmět. pečlivě odečtena od filmu - například s párem z pinzety - a na hřebík dát nahoru. Odpovědnost je tvořena lehkým zatlačením na. To je Modeláž s tetováním veselé barevné nehty dokončen, může hřebík musí být uzavřena. Vrchní nátěr je ideální, případně také Jasné opravit nehtové nálepky a hřebík s dlouhotrvající lesk Zastav.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní