Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Provedení lak na nehty
Vylet Nails Žádný stabilizátor Lite

Podrobnosti
+

Poskytujeme zde stabilizátor přední Vylet nehty No. Lite. On je skutečný multi-talent by chybět v žádné sbírce lak salony Speciální barva by mohla snadno zaměnit s lepidlem, protože má podobné vlastnosti a je stále ještě dokončení lak. Lze použít jako opravárenských barvy při zvedání nebo vyplnění jako přemostění své umění nehtovou modeláž prozatímně do následujícího data. Představte si, že jsou na dovolené a trochu neštěstí se stane. Žádný problém, protože si můžete tuto malé poškození rychle a pro přechod, dokud nebudete mít pravidelná schůzka zaplní, omezit. Tento zvláštní produkt vyschnout na vzduchu. Potřebujete UV světlo polymerace. Podání hrany že ablace levice velmi šťastné časy zůstanou v přechodu jsou neutralizovány no. Lite. Je snadno vyměnitelná s Odlakovače nehtů. Láhev černého barevného skla chrání stabilizátor z vnějšího vlivu. Tedy produkt zůstává svěží a připraven k použití. V šroubovacím uzávěrem je integrovaný kartáč pro přesnou aplikaci na oblasti opravit, nebo tam, kde potřebujete řešení. V elegantní lahev obsah 15 ml ustájená. Nyní jen malé remcat v šuplíku nebo sáček stačí a už mají finanční prostředky pro všechny případy po ruce. Levnější je stěží - přesvědčit sami sebe o poměru naší bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Rozměry
+

0.032 Metry (m)
0.033 Metry (m)
0.075 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

5

Přehled

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní