Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Provedení lak na nehty
Vylet-Nails nahoře kabát pro dokonalý lakovaných nehtů

Podrobnosti
+

Chcete poškrábání důkaz a zářivé lesklé nehty? S nástřikem Vylet nehty vám bude. On vám dává bezprecedentní dokončit. Je to jednoduchá hra s touto speciální úpravy lak zapečetit vaše přírodní nehty čerstvě natřené. Sofistikované lak z domu Vylet nehty přesvědčuje o svou nadprůměrné období sucha. Je bezbarvý a mohou být díky mimořádně vyvinutý Pinselapplikators velmi snadno a přesně. K ochraně vašeho nehtu, také před vnějším vlivům, aplikovat pur vrchní nátěr. V barevné uniformy povrch s tímto produktem je potažené a uzavřena. Barvy laky lze proto již rozdělit a rohy štěpky z věcí minulosti. Dokonce i hotové umění nehty může být chráněna barvou tento Vylet nehty-před poškrábáním a zabarvení. Pokud máte načervenalé nebo hnědavě zbarvené desky s prolisovanými trny, to může být proto používáte května ne základní nátěr. V tomto bodě zkuste prezentovaných krycí nátěr. Černá skleněná láhev leží dobře v ruce a je stylový. Zakřivené psát sama štětec láhev je optické zvýraznění v pracovní jednotku nebo na vašem stole nehty. Získejte profesionální produkty za bezkonkurenční ceny u nás. Těžit z našich cen a zprávu vaši spokojenost v hodnocení produktů.

Rozměry
+

0.032 Metry (m)
0.03 Metry (m)
0.077 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4

Přehled

5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní