Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Provedení lak na nehty
Vylet Nails Podívejte se mokrý lak

Podrobnosti
+

Není problém je dát vysoký lesk na nehty s Vylet nehty Mokrá trička lak. Je určen pro mokrý vzhled a dokončena každý hřebík umění. Může stvrdit při použití tohoto lak, jako finální vrstvy, nádherně motivy Stampingtechnik. Povrchová úprava lak přichází v krásně skleněné láhve obsahující 15 ml. Šroubovacím uzávěrem výše zahrnuje delší kartáč láhev spolehlivé a domů. To byl navržen přesně tak, protože si vždycky bere správné množství lak na vlasy kartáčem. Černé, elegantní lak láhev je oko catcher již pouze vizuálně. Pěkné zakřivené písmo s logem Vylet nehty dokončí dojem. V aplikaci není liší od jiných přebytečné barvy. To otevře láhev s twist, vytáhne šroub víka s integrovaným štětcem a poskytuje jedinečné pruhem na hrdlo láhve, že příliš mnoho produktu na pozůstatky aplikátor. Pak těsto nehty nehty nehty přístup pod kůžičku nehtu a. Si rychle uvědomit, že aplikace je velmi snadné. Mokrý vzhled nátěru nesmí použít opakovaně jako vrstva vytváří efekt populární a módní Mokrá trička. Malované přírodní nehty suché rychle s osvědčenou trvanlivostí. Lesk s perfektní nehty a užívat si cenově dostupné profesionální produkty.

Rozměry
+

0.032 Metry (m)
0.03 Metry (m)
0.077 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní