Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Provedení lak na nehty
No. lite stabilizátor je ideální pro nouzové opravy na vzduchových bublin

Podrobnosti
+

Nouzové opravy vzduchových bublin - No. Lite stabilizátor -Jistě jste prosazoval nikdy naplnit vaše nehty trochu před sebe, a oni měli nevzhledné přechod mezi gelu a nehty jako výsledek? Nebo vzduchu utvořila pod nehty gel přes rostoucí ven a na tomto místě dnes stojí? Nedělejte si starosti, stabilizátor můžete vytvořit s naší LEDY No. Lite prozatímní lék v obou případech. Hladký přechod s jemným pilníkem a dát si nehty do požadované délky a tvaru. Odstraňte podání s čistší. V závislosti na vašich potřeb můžete použít primer, jeden později. Je to posílení odpovědnosti mezi gel a hřebík. V dalším kroku kontaktujte prosím naši No. Lite stabilizátor. Malovat jako konvenční lak na postižené místo a nechat vyschnout. Adhezivní části v nich obsažené způsobují, že zvedání gel je znovu připojen k nehtu. Je také ideální jako ochranu proti výtahy pro problém hřebíky. Na konci používejte stabilizátor. S pomocí Nagellackentferners si také snadno to zpátky od nehtu. Povlak, který je součástí našeho produktu řady finsh, lak je vysoce kvalitní nehtové Studio kvalitní, od nás.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

3.7143

Přehled

5
1
4
4
3
1
2
1
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní