Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Provedení lak na nehty
Mokrá trička lak - perfektní konec jakékoliv modelace nehtů

Podrobnosti
+

Chcete-li zachovat čistý vzhled nehtů je často spojován s spoustu času a práce. Lak na nehty je závěr, vždy na povrch by měl být použitý lak pro ochranu lak před poškrábáním a odíráním. Naše LEDY Mokrá trička lak chránit lak na nehty je ideální, navíc je to také perfektní dokončení ražby lokality modelu a všechny ostatní typy nail art. Laku, má jako jméno mokrého vzhledu říká Mokrá trička efekt. Nehty mají vždy krásný lesk. Každodenní stres rukou nehty rychle ovlivněny. Barva čipů nebo získá škrábance, které vypadají velmi ošklivé. Hřebík umění, který byl pečlivě navržen tak, může být také velmi snadno poškozen. Uzavřené, nehtový design a lak na nehty jsou dobře chráněny a mohou být aktualizovány a znovu bez mnoho času mezi vrstvy modelu. Laku je dlouho trvanlivé na nehty, která eliminuje potřebu rychlé překreslení. Nabízíme výrobcům mnoho let zkušeností a nejvyšší kvality našich výrobků. Jasná kabát je k dispozici v 15 ml nebo naši super výhodné benefity s 4000 ml. Přesvědčte se sami z vysoce kvalitní bezbarvý lak a "shine" do polohy dalšího modelu bez větší námahy.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

5

Přehled

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní