Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Barevný lak na nehty
nded Prohodit barvy lak

Podrobnosti
+

Patří samozřejmě na nehty udržovaný zevnějšek. S různými laky na nehty můžete zvolit novou barvu s výbavou. Jednoduše malování na nehty a v žádném okamžiku to dokonale zpět do zvolené oblečení. Najít jednotně namalované nehty prostě nudný? Můžeme vám nabídnout různé barvou naší swapu.

Nátěr lze aplikovat například tradiční lak. Základní barva je třeba mít odpovídající odkládací lak. S odkládací lak změníte barvu základní lak v odpovídající barvě, kovové.
Stačí použít transparentní lak na nehty sušených a již vzrušující nehet, kterými jsou Poutač pro každého.

Nyní můžete nechat své tvořivosti zdarma. Nezáleží na tom, zda chcete malovat pouze tipy s čirý lak nebo lak na nehty mají jiný vzor, s naší odkládací nátěry není žádný problém.

Stačí se podívat na našem internetovém obchodě, najde různé odkládací barvy a odpovídající lak. Lak není součástí dodávky. Budete dostávat tyto samostatně v této kategorii.

Rozměry
+

0.033 Metry (m)
0.032 Metry (m)
0.078 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.8

Přehled

5
8
4
2
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní