Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Barevný lak na nehty
Praskání polština je v módě - vypadá jako zoufalý / vintage vzhled

Podrobnosti
+

S naší ledy Krakelovací lak přinesli jsme produkt na trhu, který již není nezbytné. Nové za nějaký čas trend v designu nehtů je navrhování praskání nehtů. Praskání nehtů vypadat, jako by praskla a pochopil. Také mnozí hovoří o retro vzhled, protože nehty vypadají poněkud starší design. Díky speciální přísady lámání nátěr poté, co byla vyrovnána a poskytnout požadovanou praskající efekt. Praskání nehtů jsou vždy jedinečné, se nikdy dosáhnout přesně stejný design, který dělá design ještě zajímavější, protože člověk nikdy neví, jak bude výsledek vypadat, protože žádný vliv nemůže být uplatňován na zlomeninu povlaku. Je to velmi jednoduché na používání. Za prvé barevný lak se aplikuje a může vyschnout vzduchu. Chcete-li snížit čas sušení, může být použit podpůrných produktů pro rychlejší sušení. Praskání barva se aplikuje na suchý lak a již po několik sekund praskání je znatelný vliv. Barvy lze kombinovat s všechny standardní laky na nehty. Kdo chce dosáhnout zvláštní barva intenzivní výsledků, což je vždycky kontrast co do barvy doporučeno vybrat. Rovněž Ponořte se v nové moderní druh techniky hřebík umění a design vám již brzy fantasticky krásné praskání nehtů.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.25

Přehled

5
1
4
3
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní