Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Barevný lak na nehty
nded Matný nátěr - Těsnící lak

Podrobnosti
+

Pokud hřebíky, nebo nechcete svítit na osobních preferencích každého z nich. Lak má schopnost dát krásný lesk nehtů. Pro ty, kteří raději matné přání, která není samozřejmě uspokojivé řešení. Avšak můžeme vám nabídnout teď, ale ten správný produkt. Naše Matt nátěr dává vaše nehty trendy nudný design. Samozřejmě všechny funkce, které jste zvyklí ze své tradiční nátěr potká. Tady ho opustit ale každý barevný nátěr i vysoce lesklý laky na nehty. Naše Matt nátěr lze snadno aplikovat a ztělesňuje všechny výhody spolehlivého přebytečné barvy. Chrání váš lak před poškrábáním a praskajícího a dává nové svěžesti, která musí být opatřena nátěrem pro to není extra nově namalované nehty. Nechť barevný lak dobře osušte a pak aplikovat matný krycí nátěr v připojení. Samozřejmě najdete také tradiční krycí nátěr pro nás navíc širokou škálu různých barevných nátěrů, pokud chcete střídání matné a lesklé nehty. Přesvědčte se sami z našich výrobků, které podléhají požadavkům evropských norem a byly vyprodukovány na špici UV-gel výzkumu. Nabízíme výrobcům mnohaleté zkušenosti a perfektní služby.

Rozměry
+

0.03 Metry (m)
0.03 Metry (m)
0.073 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.7

Přehled

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní