Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Barevný lak na nehty
Perla lak pro speciální nehet design barva zvýrazní

Podrobnosti
+

Hledáte lak na nehty, který dělá nehty zářit? Pak se rozhodnete, lak, ale pro naše LEDY Moss efekt, protože tento nátěr vám zářivou perlou účinek na nehty. Za prvé proveďte na manikúru. Použít základní nátěr poté, která zabránila jakékoli zbarvení na nehtové ploténky, které vyplývají z odstraňování křiklavých barev. Náš Tip: Malování ruce individuálně a nechat první suché i ruku, než budete pokračovat s druhou. Tak se vyhnete malé výstřednosti v dosud vlhké nehty. Vezměte své zvolené barvy na nehty na ruce, malování prsty prvních pět a to malovat suché. Nyní zjistíte, co naše nehty lak s perlový efekt má vysoké krytí. Doporučujeme použít druhou vrstvu lak, ale protože bude dosažení této barvy stále efektivnější výsledky. Po této vrstvy je také naprosto suché, měli byste použít přebytečný lak zapečetit. S tímto delší životnost barevný nátěr je zaručena vás. Stejný postup s druhou rukou. Mimo jiné v následujících barvách s námi, si naše nehty: růžová, fialová, smrk, růže, tyrkysová a jiné módní třpytivé tóny. Potěšte sebe a své nehty úžasný vzhled a objednat své oblíbené barvy s efektně Pearl, nehtové Studio kvalitní zvuk, za neuvěřitelně nízkou cenu dnes.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.3333

Přehled

5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní