Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Lak na nehty / Barevný lak na nehty
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Barevný lak na nehty

Pěstované přirozené nehty vypadají nalakované ještě krásněji a zdůrazňují tak vlastní individualitu. Rozhodující není přitom jen záliba v barvách, ale i příležitost, na kterou si nehty nalakujeme. Laky na nehty od vám ponechávají velký prostor pro kreativní ztvárnění nehtů. Ať už máte obchodní jednání, jdete na divadelní premiéru, nebo jste pozváni na párty, u máte možnost výběru z přirozených barev, přes pastelové barvy, až po nápadné neonové odstíny. Tyto laky neobsahují aceton a jsou vhodné jako pro umělé, tak i pro přirozené nehty.

Využijte rozmanitost naší nabídky a prohlédněte si stránky s našimi produkty na téma NailDesign laky na nehty. Pro profesionální využití vyvinutý stabilizátor Vylet-Nails Naildesign No Lite Stabilisator se například postará o odpovídající odolnost UV gelu. Vylet-Nails barva na nehty na zpevnění Vám poskytnou první pomoc při lámavých nehtech a Vylet-Nails vyplňovač nerovností zase zahledí nehezké přechody mezi přirozeným a umělým nehtem. Výběr je opravdu velký - od laků v letních barvách, přes metalizované laky až po laky na francouzskou manikuru. Abyste při nanesení Vašeho laku na nehty nemuseli dlouho čekat na jeho zaschnutí, k dispozici máte urychlovač schnutí laku ve spreji nebo speciální vytvrzovač. S barva na nehty se vaše nehty stanou něčím výjimečným.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní