Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Make-up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Tvoří Sabrina - bezchybnou pleť každý den
Podrobnosti
+
Menší jizvy, skvrny a další Schönheitsfehlerchen do tváře lze odstranit efektivně, aby se Sabrina. Po objednávce kůže obličeje vypadají hladce a krásná. Jeho neprůhlednost a trvanlivost kvalitu tvoří je ideální pro každodenní používání.
Tvoří hladké kůže s právem
Perfektní make up podtrhuje její vlastní tón pleti, spíše, než se s ním setkat, jsou také vystaveny osobní prospěch tváře. Výběrem vhodné barvy, která se ovšem, aby Sabrina a malé Schönheitsfehlerchen, jsou dokonale skryté. Nejen pleti, rovněž kůže hrají roli v make up výběr. Kapalina tvoří vhodný pro smíšenou pleť, který má tendenci suchá kůže by měl vybrat krém make. Ve stínu by neměl příliš tmavý proto, že je starý, vybere odstín příliš světlé, že tvář vypadá rychle blednout a hnusně.
Správně použít make up
Jako základ pro, aby Sabrina je doporučeno denní krém, korektor pokrývá tmavé kruhy pod očima, červené žilky a drobné vrásky a umožňuje modelovat obličej. Tvoří samotné mohou být použity pak prst, jsou také navlhčené mycí houbou nebo kartáčem. Je důležité, že se nepoužívá. Jinak tvář vypadá trochu jako maska a nad schminkt. Příliš málo, aby se použité, jde o skvrnitý a nerovnoměrné pleti.
viskozita
+
tenký střední tlustý
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní