Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Make-up
Labello - denní lip péče péče o zdravé rty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Suché, křehké rty mohou být velmi nepříjemné pro ty postižené. Vysoce kvalitní péči, která hydratuje rty a poskytuje jim bohatých přísad, je nyní obzvláště důležité pro získání krásné, hladké rty. Více než 40 let Labello jsou instituce v oblasti lip balm a kosmetiky rtěnky.
Labello klasické denní péče
Na základě drahocenný jojobový olej a přírodní bambucké máslo, Labello bílé klasické 5,5 ml udržuje dlouhodobé a jemně. Rty jsou dodávány s další vlhkost. V ekonomická snadno, používají rozsahy, zejména proto, že klasické bílé pero péči kdykoli v mohou být znovu použity, je-li to nezbytné. Výrobek je ideální jako péče o rty, poté, co uživatel neroztaje její skutečné make-up a rtěnku.
Rozpraskané rty opravit, opravu Labello a krása
Naši zákazníci s Labello opravy opravy suché a popraskané rty a krása 4,8 g. léčebné díky Dexpanthenol a vitamín E cítit téměř okamžitě cítí hladší rty. Brzy Nashledanou pocit lámavé a měkký povrch příjemně měkké kůže. Ve stejné době tento Labello obsahuje mírný náznak Barva s, uživatelé dát rty růžové záře pera.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní