Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Make-up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo oční linky 3,5 ml - pro perfektní řasy
Podrobnosti
+
S oční linky Indigo 3,5 ml dokonalé obočí podaří snadno. Oči jsou zdůrazněny, zdá se, že větší a být zvýraznění v každé tváři. Efektivní oční linky je malá věc, k velkému efektu s trochou praxe a každý den zajišťuje pěkný vzhled.

Tekuté oční linky pro krásné oči

Tekuté oční linky lze velmi snadno aplikovat a umožňuje oční linky v mnoha variantách. Chuť a typ je zda stroke tlustý nebo tenký, delší nebo kratší. Tvar očí je zásadní a může změnit vizuálně s různými triky nebo stresu. Kulaté oči se objeví delší, když vytáhl oční linky na konci vnitřní a vnější víko.

Chcete-li spravovat oční linky

Správný produkt je obzvláště důležité pro dokonalé oční linky. Mít pevnou ruku a uvolněné oko je přidán, make-up očí podaří rychle a bez dalších potíží. Nejjednodušší tahu se zdaří, kdy oko je volné a uvolněné. Druhé oko je mírně otevřené. Pro objednávku oční linky Indigo 3,5 ml musí být víko, čisté a bez mastnoty, ideální je primer s oční stíny základnu. Oční linky je pak extra dlouhé.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní