Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Make-up
Indigo rtěnka glitter hnědá 3,8 g - přírodní lesk na rty

Podrobnosti
+

Vysoce kvalitní oleje a vosky a pigmenty a Glitterpartikel jsou spojené v Indigo rtěnka glitter hnědá 3,8 g. Rtěnka v jemně třpytivé hnědý tón vhodné pro den se obzvlášť dobře. Ale večer si nazdobený rty každé ženy.
Rtěnka jako dekorativní předměty tvoří
Rty jsou barevné, již od starověku, od 19. století, je rtěnka, jak jej známe dnes. Indigo rtěnka glitter hnědá 3,8 g je produktem dlouhého vývoje a jsou tvořeny z olejů a vosků, produkt se se zvláštní složky, aby se snadno-až k cvičení. Jeho barevný efekt produktu hnědých pigmentů, které byly obohacené částicemi třpytky. Rty zářit v příjemně nahnědlý tón, ještě mladé a moderní herectví obsazení.
Které rtěnka pro ženu, co?
Indigo rtěnka glitter se hodí zvlášť dobře světlé kůže hnědá 3,8 g s její měkké přírodní Barva. Pokud máte světlé nebo načervenalé vlasy, pracuje s přírodními vypadající rty dvakrát atraktivní. Také lesk, způsobené Glittereffekt na rty, dokonale zde. Brown vybere rtěnka glitter, jistě by vhodné oblečení.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní