Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Make-up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Aktualizovat Indigo Rouge 5 g - pleť a model
Podrobnosti
+
Indigo Rouge 5 g je ideální pro jemné den make up, lze také použít pro večerní nebo laminování unavená a bledá kůže. Tvář je plynule modelované, vypadá svěžejší a zdravější. Správně použité Rouge dává zářivě krásný vzhled.

Rouge - všestranný člověk

Správný tón a správnou technologii Rouge může nechat tvář není pouze čerstvé, ale také modelu. Kulaté tváře se objeví méně plné, výrazné bradě probíhá na pozadí. Pro struktury a model diskrétní a matné barvy používat víc. V závislosti na tvaru obličeje je potom použita Rouge. Ksichty se objeví více harmonický, je-li Barva zvýraznění od nejvyššího bodu lícní kosti, o horizontální působí na vlasové.

To vše závisí na správný tón

Rouge by měly být stejně nevkusné a v osmdesátých letech, jsou nyní tlumené tóny. Tvoří je jako přírodní a všední práce. Ženy o typu a vlasy barvy kůže najít správný tón rtěnky. Vždy je to teplé červené tóny s světle žlutou část. Jemný náznak Rose jsou ideální pro světlé pleti, tmavší typy můžete i hlubší přístup do palety barev a zvolit Rouge v růžové nebo palisandr s černými vlasy a cool tón pleti.
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní