Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Kosmetika / Make-up
Lesky na rty Indigo krém 71 2, 7 ml - pro plnou a lesklé rty

Podrobnosti
+

Rty by měla zdůraznit, aniž by příliš nápadná, je použití Indigo lip gloss 71 krém 2,7 ml ideální. Pro přirozené nenápadný den tvoří jemný krém je vhodný tón, který dělá rty lehce lesk.

Lesk na rty pro lesk a objem

Oproti neprůhledným rtěnka lesk na rty odstíny jen jemně a lehce pokrývá rty. Indigo krém Lipgloss 71 2,7 ml crème světlo osvětluje přírodní ret barvy, ve stejné době získat větší objem a svůdnou záři. Dlouhodobé a stálobarevné dlouho břitu lesk na rty a je vždy čerstvé s pomocí houba aplikátoru.

Správné Barva pro každý typ pleti a pro každou příležitost

Ve kterém Barva lesk je zvolen, mimo jiné závisí na typu kůže. Rozhodněte, správná Barva jsou také příležitosti a oblečení. Více perfektní složení, je celé vysílání více lákavé. Stanovení vhodných Barva na nejjednodušší nelakovaný tón pleti. Ideální Barva je ten, který je obdobou přírodních ret barvy, kontrast, nebo oni. Kromě jeho zkrášlovací účinek Indigo je lesk na rty 71 zvlhčovač crčme 2,7 ml mimochodem také. Rty jsou chráněny a udržovány. Lesk na rty lze použít také jako slavná dokončit pro konvenční rtěnku.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní