Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Kosmetika / Make-up

Make-up

Sabrina tužka Make-up Sabrina tužka
0,41 € *
3,15 € / 100 g
-45%
Umělé řasy Make-up Umělé řasy
1,88 € *
9,40 € / 100 g
YOUMAXX řasy Make-up YOUMAXX řasy
z 2,68 € *
26,80 € / 100 g
KONAD Make-up Pinsel Set Make-up KONAD Make-up Pinsel Set
6,02 € *
-45%
Péče o rty Labello Make-up Péče o rty Labello
3,95 € *
79,00 € / 100 g
Make-up z přírodní kosmetiky pro vaši zářivou pleť
V létě má pleť svěží vzhled většinou od přírody, je hýčkaná sluncem a prospívá jí také hodně čerstvého vzduchu. Ale co v ostatních ročních dobách nebo když se slunce schová za mraky? Poté bude vaše pokožka brzy pobledlá a zsinalá. Také stres, nemoc, suchý vzduch z topení nebo jiné vlivy životního prostředí mohou ovlivnit stav pokožky. Pokožka již nezáří. Ale nemusí tomu tak být. S make-upem z přírodní kosmetiky bez škodlivin, který zakrývá nerovnosti a současně pečuje, bude pleť opět vyzařovat a zvýrazní se. Díky dekorativní kosmetice jako rtěnka nebo ošetřující tužka na rty, oční stíny, růž, řasenka a umělé řasy, tužka na oči a linky na oči bude váš obličeji ještě více zářit.

Upravený vnější vzhled je dnes nezbytný téměř ve všech oblastech života. Zejména v zaměstnání je důležité vystupovat upraveně. Vedle moderního a přiměřeného účesu a správného oděvu hraje také kosmetika důležitou roli. S make-upem z přírodní kosmetiky s přírodními minerály a ošetřujícími bio oleji vytvoříte perfektní základ a postaráte se o svěží vzhled pleti, který podtrhne vaši osobnost. Zda se rozhodnete pro tekutý make-up, krémový make-up nebo jen lehký pudr, zůstává ponecháno vašim vlastním přáním a zálibám. Abyste docílili přirozený výsledek, měli byste dbát na to, aby make-up odpovídal vašemu vlastnímu odstínu pleti. Příliš tmavý make-up může působit nepřirozeně a přehnaně.

Vaše oči perfektně zvýrazníte tužkou na oči, linkami na oči a očními stíny, čímž lze oči také opticky zvětšit. Při tom platí deviza, že denní make-up by měl být spíše decentní a přirozený, zatímco make-up na večer nebo pro zvláštní příležitosti smí být výraznější a nápadnější. Pozornost přitahují také umělé řasy, které se postarají o vzrušující pohled. Růží se dají zdůraznit tváře, tužka ošetřující rty z našeho online obchodu s přírodní kosmetikou zajistí dobrou péči o citlivé rty. Rtěnka, konturovací tužka na rty a lesk na rty vytvoří barevné akcenty.

Důvěřujte našemu make-upu z přírodní kosmetiky bez syntetických obsažených látek a zažijte příjemný pocit na pokožce, s kterou bude váš obličej ještě víc zářit. Přírodní ošetřující obsažené látky jako rostlinné výtažky a bio oleje vám zcela jistě vykouzlí úsměv na obličeji. Make-up bez chemických obsažených látek pro zdravou pleť řasenky, rtěnky, prášek a smetana levné nakupování v internetovém obchodě.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€