Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Příprava a provedení
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Speciální pečetidlo
Podrobnosti
+
Jste již dlouho hledáte dokonalé utěsnění pro vaše nehty? Pak, oni stali se teď konečně najít, protože naše Vylet nehty Spezialversiegeler umožňuje nejen na nehty, ale je to také dobrá ochrana pro všechny Nageldesignmodellagen a Nailarten. Jako obvykle začíná podklad nehty. Provést kompletní nehty modelování, měli byste si vybrat právo Nehtové tipy v dalším kroku a lepidlo. Pak a soubor je do požadované délky a tvaru. Přechod mezi uměním a nehtu a základní vzor a budování vrstvou na vyhlazování. Nechá se ztuhnout obě vrstvy pod světlem vytvrzovaný jednotky. Můžete sebrat i umění krásné nehty na nehty před použitím s naší ucpávky. Na konci kapalin, jako Spezialversiegeler jsou dokonalé série Vylet nehty k ochraně postavení vašeho modelu a nail art. Opotřebení jako lak na nehty a srst vaše nehty dobře. Doporučujeme vám použít dvě vrstvy a nechat každý dobře suchý. Tímto způsobem, jsou chráněna vaše nehty na 100 %. Po vytvrzení, odeberte vrstvu potu s čistší. Nečekejte déle a vyberte z našeho vysoce kvalitní Spezialversiegeler z oblasti přípravy a dokončení.
Rozměry
+
0.033 Metry (m)
0.032 Metry (m)
0.078 Metry (m)
Pečeť
+
Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.8
Přehled
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní