Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Příprava a provedení
Vylet Nails Odstraňovač kůžičky

Podrobnosti
+

Vaše kůžiček, často praskl, křehké, tlustý nebo velmi dobře? Vylet nehty produktových řad jsme zavést efektivní a vede velmi výživný odstraňovače znepokojující kutikuly pro manikúru nebo pedikúru i zde. Toto sofistikované tekutina je Vylet nehty Kutikula odstraňovače s mandlovým olejem. On by neměl chybět v repertoáru přípravy a dokončení. Samozřejmě pouze nejvyšší kvality materiály se používají pro vaše nehty. Můžete si být jisti, že vaše přírodní nehty si zvláštní péči prostřednictvím našich výrobků. V prvé řadě, kterou bychom vám dosud prezentovaných kůžičky odstraňovače řeší ne kůžičku, že změkčuje nadržený a zbytek je. Použije stahovák. Po krátké sušení ji opatrně zpět rozpuštěného kůže nehty s palisandr hůlky nebo UV. Prosím nikdy snížit jim nůžky! Jednoduché, černá skleněná láhev je vybavena kartáčem. To usnadní přesné aplikace v příslušných oblastech. Láhev štětcem je naplněn 15 ml tohoto průsmyku. Krásné logo dokončí stylový vzhled a je láhev od catcher. Praktický a skladný lze uložit stahovák v tašce make-up. Neváhejte a podívejte se kolem, jako jsme my. Tady hudba je zábava a poměr cena výkon je obrovský.

Rozměry
+

0.033 Metry (m)
0.032 Metry (m)
0.075 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

5

Přehled

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní