Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Příprava a provedení
Vylet Nails nehty krém

Podrobnosti
+

Nezáleží na tom, zda dostanete zažloutlé nehty povrch do své umění nebo mají přírodní nehty o pravidelné návštěvy solária nebo kouření. S naší Vylet nehty nehty Sun Blocker má nyní u konce. Kapalina, která chrání nejen proti žloutnutí, UV záření a škrábe nehet, ale kromě toho také mají vysoce lesklý je dělá. Začněte nehty jako obvykle formuláře a soubory. Zadejte pouze svou základnu a stavební gel a nechat ztvrdnout jak jeden po druhém v UV světle tři minuty. Odstranit vrstvu potu se Nagelcleaner a vyhladit nerovnosti na nehtové ploténky s jemným pilníkem. Použít těsnící gel, stále jako třetí vrstvu gelu a také vyléčit pod UV světlem. Malování na konci modelu umístění klepněte na řada Sun blocker Vylet nehty jako lak na nehty a nechat uschnout. Nehty jsou nyní chráněna proti žluté zabarvení a může lehnout si bez váhání do solária. Doporučujeme vám použít blokování automaticky otevíraných oken, každá léčba k trvalé ochraně nehty. Co ještě čekáte? Objednejte dnes pro vaše nehty lesklý žloutnutí ochranu. Naše Vylet nehty Sun Blocker je příprava a skončit ve velmi dobré kvalitě nehtové Studio, mimo rozsah.

Rozměry
+

0.033 Metry (m)
0.032 Metry (m)
0.075 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.666666666

Přehled

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní