Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Příprava a provedení
Naše base-coat lak na nehty, zabraňuje žloutnutí nehet

Podrobnosti
+

Podle lak LEDY základní nátěr je ideální jako základna pro všechny laky na nehty. Příliš rychlé střely laky na nehty tak konečně patří minulosti, protože s tímto produktem je zaručena dlouhá zastavit vaše nehty. Vzhledem k tomu, že žádný formaldehyd, toluen, Kalafuna, akrylát a také žádné vůně nebo konzervační látky jsou zahrnuty, tento článek je také velmi vhodný pro citlivé a křehké nehty vhodné. Velmi rychle schne na přírodní nehet. Proto může ihned pokračovat s nehtový design. Již není ani zbarvení nehtů, protože náš produkt zabránit přebarvování a žloutnutí hřebíky. Také silné červené tón nebo svítivě zelený lak na nehty více nemají šanci proti této vysoce kvalitní nátěr. První nátěr nehtů je velmi důležité, neboť podporuje zdravé nehty. Náš výrobek také slouží jako jasně lak na nehty, protože on může vypadat hezky a samozřejmě na hřebík. Ženy, které chtějí-odolné proti poškrábání, posílení nehtu a delší zastávka Nagellackes, potřebují náš produkt. Využijte naší dlouholeté know-how v designu nehtů a rozloučit se odbarvit, nudné a křehké nehty. V sektoru kapalin pro přípravu a provedení základní nátěr je absolutní nutností - mají na trhu. Náš produkt je k dispozici, v závislosti na poptávce v objemu 15 ml a 4000 ml.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.5

Přehled

5
4
4
4
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní