Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Příprava a provedení
NDED tip mixér

Podrobnosti
+

Proč se někdo rozhodne pro umělé nehty mohou mít různé důvody. Přírodní nehty mohou udělat ani pro délku nebo přerušení neustále. Nemáte stabilitu nebo drážky, které mají zvlášť ošklivá. Zde může pomoci modelace nehtů Nehtové tipy. Dokonalé nehty modelování vyžaduje že mnoho pracovní položky a tekutiny pro přípravu, stejně jako do konce. Dobrý nehty modelování nějaký čas potřebný k dosažení uspokojivého výsledku. Zejména pracné podání práce přechody od umění na přírodní nehet je velice časově náročná. Musí být však velmi pečlivě tak, aby přechody nejsou viditelné a je zajištěna dobrá trvanlivost. Naše LEDY tip Blender usnadňuje pro vás soubor práce a ušetří spoustu času. Kapalina se aplikuje na přechodu od umění na přírodní nehet. Když podání, upřesnění přechodu povrchu nehtu, protože jinak příliš tenký archivována a poškodit přírodní nehty. Budete překvapeni, jak snadno jde tento plochý soubor. Přesvědčte sami sebe o cenný zdroj, že již nechcete minout. Můžete se spolehnout na naše zkušenosti výrobce. V našich produktů můžeme vám nabídnout špičkové kvality. Také využít svůj drahocenný čas na jiné věci a zjednodušit práci podání s náš Tip blender.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.6818

Přehled

5
18
4
2
3
1
2
1
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní