Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Příprava a provedení
NDED lak na nehty korektor pero

Podrobnosti
+

Pro nehty a manikúra potřebuje dobrý materiál stejně jako někteří praktikují některé kapaliny k přípravě a až do konce. Obraz s barevnými nehty mohou tvořit s manikúrou a také umístění modelu. Krásně malované nehty zatáhněte znovu obdivoval pohledy. Je barva se aplikuje, ale nepříliš čistá, obraz není dobrý vzhled. To se může snadno dobách stát že některé barvy přistane na pokožku nebo na okraji nehtu. Však jako opravy chyb, ne od malování celé nehty? Zde je naše LEDY lak korekční pero ve hře. S ním můžete spravit snadno a jednoduše neatraktivní místa. Pero je navržen nový recept a bez acetonu. Obsahuje výživné látky a může být snadno použita. Pro PIN najdete v sortimentu náhradních dílů, vždy přesně do práce. Můžete si vybrat mezi plochou a zaokrouhlit nahoru, zcela podle vašich představ a lépe se vypořádat s co nejvyšší. Spoléhat na naše mnohaleté zkušenosti ve výrobě. Nabízíme produkty nejvyšší kvality. obtěžují vás již není o malé závady při malování nehty. Eliminujte malé chyby snadno a rychle s naší korekční pera.

Rozměry
+

0.111 Metry (m)
0.019 Metry (m)
0.017 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

3.875

Přehled

5
1
4
5
3
2
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní