Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Příprava a provedení
Odstraňovač kůžičky opatrně uvolnit z kůžiček

Podrobnosti
+

Kutikula je důležitou součástí hřebíky. Hřebíky, zabraňuje pronikání Bakterie. Svrchní by měla být dobře udržované. Elegantní vzhled Ruce dobře, na druhou stranu, svrchní roztrhat, pokud nejsou udržovány Wille.

Jedním z nejdůležitějších kroků přípravy pro manikúru pro hřebík je odstranění svrchní. Nikdy by neměla kůžičku vyjmutí nebo být odříznut. Na manikúru, jakož i Modelace nehtů je spousta různých kapalin pro přípravu a na konci je nezbytná.

Naše nded vám pomůže, svrchní blanky Remover Chcete-li odstranit měkké a jemným způsobem. Termín Remover může dráždí. Ve skutečnosti se kapalina neodebrané kutikuly To je zjemňuje. Výsledkem může být tlačena pokožku snadno zpět a přebytečné kůže kusy mohou odlepovat lépe.

By kutikuly Opatrně s palisandr jsou hole odsunuto. To může nikoliv hrubé pokračovat, protože jinak bolestivé zranění Nehtové kůže může dojít. Může přebytečnou kůžičku jemně s měkkou látkou může být odstraněn.

Využijte našich mnohaletých Výrobce zkušenost, se kterou jsme nejvyšší kvalitu našich produktů záruka. Přijmout nezbytná péče o vaše kůžiček a využijte naší přátelské a výživná odstraňovač kůžičky pro perfektní a elegantní vzhled vašeho Ruce.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.5625

Přehled

5
11
4
3
3
2
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní