Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Péče o nehty
Vylet Nails hřeben výplň

Podrobnosti
+

Čerstvý z továrny jsme vám představili Vylet Hřebíky výplň jednořadé 3 v 1. Výhody této speciální kapalinou okamžitě cítit. Dnes se všechno musí jít rychle a proto, že péče by měla být Nehty tak akorát nejsou příliš krátké. Tento ridge filler je speciální Produkt. Kombinuje několik vlastností a přesvědčit se CAN. Zobrazí základní nátěr, jednořadé výplň a lak na nehty tříska štít v lahvička o objemu 15 ml. Uložit cenný čas v aplikaci, protože nyní je potřeba žádné tři Ano Nehty produkty více vedle sebe na vašem stole. Vpřed na tuto Článek od našeho velkého sortimentu. Další zvláštností je, že že tato výplň Groove má jasný konzistence. Nabyly na To je dnes standard, vyrovnávání bělavé povlaky roséfarbenen Zrušte nebo jinak vyjádřené, transparentní zářící jako lak. Použití Jste ho jako ochrana proti zabarvení při použití barevných nátěrů nebo stejné Ty nevzhledné rýhy na hřebík ven. Pokud se pěstuje Již není přechod krásu mezi vaše nehty a nehtovou modeláž, potom vložte také malování naší náplň. Barevný lak Získejte dokonalé prostřednictvím aplikace 3 v 1 malování nehtů Tříska štítem a krásně lesklé. Je to rychlý s Doba sušení korunován. Nakupování na vaše srdce obsah a využívat vynikající hodnotu za peníze.

Rozměry
+

0.033 Metry (m)
0.033 Metry (m)
0.067 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní