Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Péče o nehty
Tužidla lak pomáhá tenké a křehké nehty

Podrobnosti
+

Jste a kolik dalších trpí křehký a tenký přírodní nehty? Poté použijte naše LEDY prst nehty tužidla na konci hřebík. Nezáleží na tom, zda použijete naše LEDY nehty tužidla pouze jako základní nátěr nebo lak. Sklon a tvar nehty nejprve s pískem list souborů a zbavil je podání. Chcete-li kompenzovat ztrátu vlhkosti, lámavé nehty, masážní olej na nehty. To může být snadno zatlačte kůžičku s UV. Doporučujeme vám vzít uklidňující nehty a ruce koupel. Následně budete nosit naše nehty tužidla, který zajišťuje ochranu vašeho nehtu. Vaše nehty jsou velmi tenké, můžete použít druhou vrstvu. Nechá se ztuhnout dobře pro obě vrstvy. Doporučujeme se opakuje v pravidelných intervalech. Nezapomeňte odstranit vždy starou vrstvu tužidla lak s neobsahující aceton lak na nehty remover dříve, než použijete nový kabát. Dle vašeho přání můžete malovat lak přímo v později na nehty. Zcela vytvrzování nátěru, po jeho opuštění použít naše nehty tužidla znovu opravit. Omlouvám se, máte své měkké a křehké nehty nejsou déle čekat a stále těžit z prstu péči o nehty, nehtové Studio kvalitní zvuk z naší řady tekutin. Podívejte se sami a objednejte si náš prst nehty tužidla za nízkou cenu.

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.4286

Přehled

5
5
4
1
3
0
2
1
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní