Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Péče o nehty
NDED hřeben výplň

Podrobnosti
+

Čerstvý z továrny vám předkládáme LEDY výplň jednořadé 3 v 1. Budete okamžitě cítit přínosy této speciální kapalinou. Dnes vše musí jít rychle a péče o nehty by raději neměl právě přišel. Tento ridge filler je speciální produkt. Kombinuje několik vlastností a okouzluje své dovednosti. Získáte základní nátěr, jednořadé výplň a lak s proti roztřepení v lahvička o objemu 15 ml. Ušetřit drahocenný čas v aplikaci, protože nyní potřebují více vedle sebe ano ne tři nehty produkty na vašem stole. Těšíme se na tento článek z našeho širokého sortimentu. Další zvláštností je, že tato aplikace Groove výplň má jasný konzistence. Na rozdíl od tradiční, vyvážený bělavě roséfarbenen hmoty je nyní jasné, jinými slovy transparentní, zářící jako lak. Při barevné nátěry použít jako ochranu proti vyblednutí nebo kompenzovat nevzhledné rýhy na přírodní nehet. Když jste na cestách dospělých přechod již není dobrý vzhled mezi vaše nehty a nehtovou modeláž, pak využít také naši plnou barvou. Barevné lakované nehty si perfektní příčky ochranu prostřednictvím aplikace 3 v 1 barvy a třpyt krásně. Je zakončen rychlé schnutí. Nakupování na vaše srdce obsah a těžit z neuvěřitelné hodnoty za peníze.

Rozměry
+

0.033 Metry (m)
0.03 Metry (m)
0.077 Metry (m)

Pečeť
+

Vytvrzenízduchem

Kránýzhled nehtůez vytvrzovacío přítroje: Zkrášete si přrozenéebo uměéehty bez technickýh přítrojů nezáisle na zdroji elektrickénergie. Výobky označnéouto pečtívrdnou samy na vzduchu.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.2778

Přehled

5
6
4
11
3
2
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní