Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Čištění, dezinfekce a odstranění
nded hřebík čistič mírné - nehty čistič soft pro jemné čištění
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Jako speciální čisticí kapalina pro přirozený nehet nded čističem nehtů patří mírné - Nail Cleaner měkké nutně na nehty klíčovými příslušenství. 70% isopropylalkohol poskytnout dezinfekční účinek, takže nejen čištění, ale i hygiena vždy třeba brát v úvahu. Čistič se používá pro odmašťování a čištění nehtové ploténky před lakováním nebo před modeláže nehtů.

Další aplikace na čistší nehty z čištění kategorie, dezinfekci a odstranění nded má také při Gelmodellage. Výsledný po vytvrzení z gelových vrstev lepivá vrstva může být snadno a zcela odstraněny s čističem nehtů. Tím je zajištěno, že další vrstva udržuje v bezpečí. Také, akrylové, sklolaminátu a lak na nehty mohou být odstraněny s kapalinou snadno. Pro aplikaci nded se nanáší na čistší nehty Zellette, hřeb otře impregnovaný Zellette až i poslední zbytky barvy nebo tuk od nehtu. U úporných usazenin na povrchu nehtů může být také napustí čistícím prostředkem. V závislosti na tom, zda Nail Cleaner je měkká zaměstnán v soukromém nebo profesním oboru, různé velikosti kontejnerů od 100 do 5000 ml jsou k dispozici. Láhve pro plnění jsou také k dispozici zde v obchodě! NDED nehty čistič Mild - Premium nehty-Cleaner Soft 70% isopropylalkohol pro nehtů modelování, manikúru a pedikúru.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní