Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Čištění, dezinfekce a odstranění
NDED Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Sprej na modeláž nehtů a manikúra
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

nded Hygiene Spray lze použít pro čištění rukou a povrchů, tak dlouho, dokud se nedostane do otevřené rány. Podobné kompozice tvoří základ certifikovaný dezinfekční prostředky.

Nail design výrobku není certifikován, protože nemůže být vyplněn za aseptických podmínek, ale působí také jako takové. Aby byla zajištěna úroveň hygieny v každém registrovaných nehtové studio, upozorňujeme na to, že dezinfekční mohou být převedeny pouze pro vlastní potřebu, za účelem dalšího prodeje pouze za aseptických podmínek.

Kromě nded Nagelmodellage Hygiene Spray nabízíme v našich kapaliny pro čištění, dezinfekci + odstranění také různými certifikovanými rukou - a povrchové dezinfekční účinek Hartmann. U výrobků pro konstrukci nehtů dezinfekci jednoduše hledět do čísel položek 4173 30 Bacillol pěna, 4175 a 4176 Sterillium klasický čistý a 4178 Bacillol 30 pěna s pěnou spreji.

Také pro vaše zdraví plánu na salonu krásy správný produkt je. Hygiena Čistič nehtové studio je speciálně bez barvy - a vyrobených parfémů a bez oleje, což vede k lepšímu přilnutí nehtového designu systémy výsledek než u běžných čisticích prostředků.

On je také volný aldehyd, což přináší lepší kompatibilitu s ním. Vzhledem k rychlé a bezezbytkové odpařování je v tomto nehtů produktu na optimální čističe. NDED Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Sprej na nehty modelování, manikúru a pedikúru.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.871
Přehled
5
27
4
4
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní