Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Sušené květiny

Sušené květiny

Sušené květiny Sušené květiny Sušené květiny
z 0,81 € *
6,75 € / 100 g
Sušené květiny Zelená Sušené květiny Sušené květiny Zelená
0,37 € *
3,08 € / 100 g
-54%
Sušené květiny Červená Sušené květiny Sušené květiny Červená
0,85 € *
8,50 € / 100 g
Sušené květiny Modrá Sušené květiny Sušené květiny Modrá
0,85 € *
7,08 € / 100 g
Sušené květiny Oranžový Sušené květiny Sušené květiny Oranžový
0,85 € *
8,50 € / 100 g
Sušené květiny Béžový Sušené květiny Sušené květiny Béžový
0,95 € *
7,92 € / 100 g

Květy jsou neobyčejně krásné - voní, září ve všech možných barvách a jsou předzvěstí léta. Není tedy divu, že patří k oblíbeným motivem v oblasti bytového designu, objevují se v různých motivech na šatech a špercích a v japonském umění Ikebana jsou samy o sobě designérskými objekty. Květy nás bezpochyby fascinují, protože představují dokonalé umělecká díla přírody, mající jistým způsobem i erotické vyzařování. V této souvislosti se určitě mnohým vybaví inspirující obrazy květin americké malířky Georgia O'Keeffe. Proč tedy nevyužít květy i na zdobení pěkných ženských rukou a nehtů?

Nailart Designs kvítky jsou malé kvítky z umělé hmoty na výběr v pěti zářících barvách a krycí béžové, které Vaše nehty přemění na louku plnou květin. Tyto malé ozdoby nejsou až tak elegantně vypracované a díky svému spíše jednoduchému vzhledu nechávají fantazii volný průběh. Mohou se aplikovat jako na přirozené, tak i na umělé nehty. Sází se do ještě neztvrdnutého UV gelu nebo akrylu a po ztvrdnutí masy jsou v nich spolehlivě zafixovány. Tyto malé odolné zázraky se díky svým rozmanitým barvám a svému jednoduchému tvaru přizpůsobí každému nehtovému designu a vyniknou zejména v pestrobarevných uměleckých kreacích. Jako při jiných výrobcích, i zde platí - velké balení, které se využívají především v nehtových studiích, jsou cenově výhodnější než standardní balení.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€