Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Lesk prášek
Nailart laseru glitter - třpytky prášek pro modelování v mnoha barvách
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Třpytivý nehtový design vyvolává hřebík umění laser třpytky. Brilantní lesklý třpyt částice lze použít pro akryl, stejně jako umístění modelu gelu. Pro speciální efekty barvy jsou smíšené a rozptýlené vzory nebo jemně utřené na hřebík. Konečnou pečeť zajišťuje odolnost a lesk hotových modelů umístění.
Třpytky částic v hřebík umění laser třpytky jsou obzvláště jemné, velmi neprůhledné a mohou sloužit jako rozmanité v modelování. Umělé nehty se skládá jako obvykle, Čítanky a prvoočkování gel použít na přírodní nehty leštěné formě. Po vytvrzení první vrstvu gelu se třpytí prášek přímo ve vrstvě potu šíření nebo kreativní Streumustern. Pak hráli ostatní vrstvy struktuře gelové nehty. Podobný postup v případě akrylové modelu, zde sedí částic slídy uvnitř modelu umístit lesk a třpyt. Konečnou pečeť s vrchní nátěr poskytuje akryl jako gel na nehty pro maximální lesk a dlouhotrvající ochranu nehtu.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4
Přehled
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní