Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Lesk prášek
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Lesk prášek

Nejjemnější odstíny barev, třpytící efekty a nekonečná rozmanitost barev - o tom sní každý umělec. Nehtový design je umění na miniaturní ploše, umění na lidském těle a především je ozdobou těla. Je pomíjivý, což ještě více zintenzivňuje jeho mimořádně kouzlo. Umělé nehty se dají vymodelovat z množství různých materiálů, dají se přizpůsobit každé příležitosti či oblečení a hlavně úžasně vypadají. Nesnili jste někdy i Vy o krásně se třpytících, esteticky působících nehtech? Nail art glitrový prášek Vám tuto možnost nabízí. Tento jemný třpytící prášek se dá úplně jednoduše, doma nebo v nehtovém studiu, zapracovat do umělých nehtů, nebo nanést na přirozené nehty. Nasype se na ještě nezaschlý lak na nehty a po jeho zaschnutí je spolehlivě zafixován. Glitrový prášek je k dispozici v mnoha rozmanitých barvách - jednobarevný, ve formě barevné směsi, v duhových odstínech, v neonových barvách, fluoreskující, bílý, metalizovaný, zlatý a stříbrný, jednoduchý bílý, lesklý nebo matný. Pro ženy, které se ve společnosti rady zablesknou!

Ručíme Vám za vysokou kvalitu tohoto produktu, jakož i jeho férovou cenu (prášek je možné zakoupit i ve větších množstvích za výhodnější cenu). Nail art glitrový prášek je dodáván přímo od výrobce.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní