Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Hřebík umění kroužky

Hřebík umění kroužky

hřebík umění kroužky Hřebík umění kroužky hřebík umění kroužky
z 1,95 € *
hřebík umění Prsteny moment tyč s podporou Hřebík umění kroužky hřebík umění Prsteny moment tyč s podporou
13,00 € *
-45%
hřebík umění Kroužky moment tyč držáku Hřebík umění kroužky hřebík umění Kroužky moment tyč držáku
8,66 € *
4,33 € / 100 g
-45%

Pěkné ženské ruce jsou jako stvořené pro nošení různých ozdob. Mezi tradiční ozdoby rukou patří prsteny, náramky, řetízky, jakož i namalované nehty. Mnohé ženy takové klasické decentní okrasy po čase omrzí. A pokud mají rády trochu extravagance (aniž by působily nevkusně), je nehtový design na umělých nehtech v kombinaci s nail art kroužky přesně to pravé. Tyto průsvitné nebo bílé kroužky s umělé hmoty lze stejně jako umělé nehty různými způsoby pomalovat a ozdobit módními doplňky. Protože v domácnosti není vždy po ruce kompletní výbava nutná k úpravě takových nehtů, nabízíme na našich stránkách nejen kroužky v malých a velkých baleních (velká balení za výhodnější cenu), ale i potřebné příslušenství určené k opracování nail art kroužků a jejich nasazení na nehty. V takovéto sadě najdete banánový pilník, leštící blok, otočné dřívko s příslušnou podložkou, kroužky v různých obměnách, jakož i návod k použití. Pochopitelně lze tyto produkty objednat i samostatně.

Nail art kroužky a příslušné doplňky odpovídají evropským normám. Tyto výrobky jsou zcela neškodné a lze je použít jak doma, tak i v profesionálním nehtovém studiu. Popusťte uzdu fantazii při zdobení Vašich nehtů nail art kroužky!


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€