Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Flitry
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

Flitry

hřebík umění Flitry Flitry hřebík umění Flitry
z 0,60 € *
hřebík umění Flitry, velké Flitry hřebík umění Flitry, velké
1,20 € *
Nailart flitry - 1mm Flitry Nailart flitry - 1mm
0,67 € *
Nailart flitry velikost Flitry Nailart flitry velikost
z 0,73 € *
Nailart flitry kroužky duhový efekt Flitry Nailart flitry kroužky duhový efekt
z 0,63 € *
Nailart flitry 2mm Flitry Nailart flitry 2mm
z 0,65 € *
Nailart flitry kroužky Flitry Nailart flitry kroužky
z 1,63 € *

V umění nehtového designu neexistuje snad nic, co by bylo nemožné. Ke ztvárnění krásnějších a zajímavějších nehtů se dá použít leccos, a tak, jak skuteční umělci, i nehtový umělci jsou výjimečně kreativní a neustále hledají nové možnosti. K dispozici je množství přírodních a umělých materiálů a vše, co se dá využít, se i skutečně využije. Nehtový design je spíše nekonvenčním uměním, protože pracuje s neuvěřitelným množstvím materiálů a různých pomocných prostředků, nevyžaduje žádné speciální technické vybavení a umí na miniaturní ploše vyčarovat dokonalé umělecká díla.

Nail art flitry vypadají skoro tak, jako flitry, které známe z drahých textilií. Nuže, i tady platí - co se dá našít na šaty, dá se v menším provedení aplikovat i na nehty. Nail art flitry se sází do ještě nezaschlého laku, nebo neztvrdnutého UV gelu a po jejich ztuhnutí jsou na nehtech spolehlivě připevněny. Jsou odolné a na Vašich nehtech vykouzlí krásně lesknoucí efekty. Flitry jsou v nabídce nejen v četných decentních, zářících, duhových, lesklých či matných barvách, ale také v metalických odstínech a jednoduché bílé. Rádi si můžete prohlédnout sortiment v našem katalogu. Samozřejmě tyto výrobky splňují po každé stránce evropské normy, jsou dodávány přímo od výrobce a jsou mimořádně trvanlivé. Umělecky upravené nehty totiž způsobují radost jen tehdy, když jejich úprava i tak dlouho vydrží.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní