Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Šperky - Fimo

Šperky - Fimo

hřebík umění Fimo hole Šperky - Fimo hřebík umění Fimo hole
z 0,21 € *
hřebík umění Fimo květiny Šperky - Fimo hřebík umění Fimo květiny
2,95 € *
Fimo "ovocný salát" Šperky - Fimo Fimo "ovocný salát"
2,95 € *

Pěstěné ruce vypadají vždy přitažlivě. Jsou příjemné na pohlazení, jsou pastvou pro oči a podněcují naši fantazii. Je přitom skutečně obtížné o přirozené nehty pečovat a pěstovat je. Jsou totiž příliš citlivé na to, aby se stále bezchybně leskly a příliš náchylné na stres, nedostatečnou výživu, nedostatek spánku či nervozitu. Nehtem můžeme poskytnout částečnou ochranu tím, že je nalakujeme. Nebo na nehty aplikujeme umělé nehty, které jsou nejen méně citlivé, ale poskytují přirozeným nehtům i ochranu před vnějšími vlivy a čas na regeneraci. S umělými nehty se Vám splní všechna přání, co se týče jejich ztvárnění. Slouží i jako podklad pro ozdoby nail art FIMO. Tyto malé pestrobarevné plátky z tvrdé pryže jsou ručně zhotoveny a představují unikáty. Sází se do ještě neztvrdnutého UV gelu, nebo při modeláži umělých nehtů ztvrdnou spolu s daným materiálem a jsou pak téměř nezničitelné, resp. drží minimálně tak dlouho, jak umělé nehty.

Ozdoby nail art FIMO jsou k dispozici ve více obměnách. Barevné ovocné plátky, připomínající svým vzhledem čerstvé ovoce, lze objednat v několika "ovocných druzích", jak v malých, tak i ve velkých a dokonce i smíšených baleních. Další motiv se nazývá "ovocná polévka". Jak již název připomíná, jde o design nakrájeného ovoce. Květové vzory lze objednat ve formě FIMO tyčinek, které můžete sami postupně ořezávat. V našem katalogu na to najdete i speciální nožíky.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€