Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Barevné korálky
Hřebík umění Pearl pruhy - řetězce jako extravagantní nehtového designu
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Speciální hřebík umění Pearl proužky, které jsou mezi barevné korálky, je Perla. Mírně zakřivená vlákna vytváří přímo do vrstvy průhledného gelu. V závislosti na zvoleném odstínu nehtový design je elegantní na extravagantní.
Korálky budou vyrovnané pruhy na akrylové nebo gelové nehty, nehet bude připraven jako obvykle. Nehtové ploténky na kuráž a připravené s Primer pro základní nátěr. Po primer je založení na hřebík v několika vrstvách. Nailart perly pásy jsou umístěny do vlhké akrylové nebo gelové vrstvě a pečlivě zakryl. Pak je odolné materiály. Je důležité, že dojít k žádné vzduchové bubliny mezi řetězci a model materiál podšívky. Hřebík je jako obvykle modely s průhledným akrylem nebo gelem a na konci. Vrchní nátěr, který je čistí a v případě potřeby, léčených leštění oleje po vytvrzení s vysavačem a Zellette, gelové nehty-odolné proti poškrábání a odolné a přijímá krásný a ušlechtilý lesk po dlouhou dobu.
Rozměry
+
0.055 Metry (m)
0.008 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní