Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Barevné korálky
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

Barevné korálky

Nehty a ruce vždy byly a stále jsou pro umělce inspirující. Podívejte se například na ruce Venuše na Botticelliho obraze Porod Venuše, jak pečlivě a do posledního detailu má upravené nehty, nebo si všimněte ruce Rubensových dám plné prstenů - ruce a nehty fascinují umělce již od pradávna a nejsou to jen nehty, které rukám propůjčují pěkný vzhled. Je to jejich lesk, který je dělá tak výjimečnými. Proč tedy pracovat pouze s laky na nehty? Neobyčejně přitažlivě působí na nehtech ozdoby skleněné perličky, které se snadno sází a vytvářejí tak nádherný třpytící efekt. Tak, jak dodává drahokam osobitý charakter obyčejnému prstenu, dodávají skleněné perličky charisma pěkně upraveným nehtem. A tak různorodý, jak je svět drahokamů, je i výběr skleněných perliček v našem katalogu.

Micro nail art skleněné perličky v našem sortimentu jsou mnohotvárné, jsou vhodné pro každou příležitost a zároveň nadmíru odolné. Sází se ještě do nevyschlého laku nebo neztvrdnutého gelu a lze je objednat v četných barvách - duhové, transparentní, v barvě džínů, metalizované, nebo perleťové. Nenucené, elegantní, barevné, doplňující celkový design nehtu, nebo jako kontrastní prvek. Existuje mnoho možností, jak v nehtovém designu využít micro skleněné perličky.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní