Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €

Platíme, že je nejen pohodlné, ale bezpečné

Máte možnost platit zálohově, kreditní kartou nebo přes PayPal. Pozorně sledujte různé podmínky pro různé platební možnosti.

Záloha

Pomocí zálohy nám lze platit předem. V tomto případě může být vaše objednávka zpracována, jakmile je platba připsána na náš účet a systém ji zpracuje. To může trvat jeden až dva pracovní dny od obdržení platby.

Pokud se rozhodnete provést bankovní převod, ujistěte se, že v části týkající se účelu uplatnění jsou obsaženy následující informace. Důležité je vaše zákaznické číslo a/nebo číslo objednávky, neboť nedostatečné údaje týkající se převodu mohou způsobit zpoždění ve zpracování, které nikterak neovlivníme. Pokud děláte mezinárodní převod, použijte prosím naše kódy IBAN a BIC. Pro tento typ převodu a rovněž zajištění hladkého průběhu zpracování jsou důležité popisované údaje pro převod.

Platební karta

Snadné, bezpečné a snadné

Pokud chcete platit kreditní kartou, stačí jednoduše zadat požadované údaje do profilu kreditní karty. Po ověření platby je vaše objednávka odeslána do expedičního oddělení. V našem obchodě můžete platit pouze kreditními kartami VISA a MASTERCARD. Účast v systému Zabezpečení internetových plateb kartou (3D Secure) je povinná, podrobnější informace získáte u své banky nebo úvěrové společnosti. Dokud zboží není odesláno, účet vaší kreditní karty není tímto poplatkem zatížen.

PayPal

Věnujte sicherererer

Pokud máte k dispozici účet PayPal, pro elektronický převod peněz můžete použít náš účet. Jedná se o rychlejší alternativu bankovních převodů. Vaše objednávka je odeslána do expedičního oddělení, jakmile náš systém platbu přiřadí.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní