Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak / Gel Laky
UV matný nátěr - pro přirozeně vypadající nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Možný přirozený vzhled je pro Nehty jsou často silně doporučuje. S UV matný nátěr z Model schopný nehty účinně zapečetěny a přijímá ve stejnou dobu mat Povrch, připomínající texturu přírodního nehtu. Je kyselina free gel vhodné pro UV - stejně jako u LED svítilen.

Zatím neměla možnost, matný nebo lesklý Modelace nehtů jsou často již přijata na barevný gel. S nástřikem UV Matte, tohle je jiné. Těsnící lakování je prováděno na modelovaných nehtů aplikuje a po vytvrzení v UV nebo LED světlo pro matný povrch. Tenká viskozita gel lze použít jako plný kryt Gelu či dokonce jen částečně. Stejně jako uzavřené gelové nehty vrchní nátěr akrylové nehty, vrstvy modelu skleněné vlákno, hřebík umění výtvorů a všechny UV- a LED. Použité těsnící gel jako obvykle: je to v tenký, ale kontinuální vrstvy použité na hřebík a 120 Tvrzené sekund pod UV-, nebo 30-90 sekund pod světlem. Skrze odříkání kyseliny ve složení gelu je aplikace možné i pro alergiky.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
Přehled
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní