Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak 3 v 1 / Gel Laky
NAIL-EON UV lak Sparkel - vzrušující efekt pro nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Sparkellacke suché nerovnoměrně a vytvářet takové vzrušující efekty na povrchu nehtů. NAIL-EON UV lak Sparkel v různých barvách se aplikuje jako konvenční nehty na přírodní nebo umělé nehty a tvrzené gelové lak pod ultrafialovým světlem.
NAIL-EON UV na nehty polské může Sparkel na akrylové a gelové nehty a na dobře připravené přírodní nehet a vytváří takzvaný Sparkel nebo písek efekt. Základní nátěr je obzvláště důležité, jako základna pro přírodní nehty, zpocený vrstva zůstává na hřebík. Pro každý typ nehtů aplikace pojivo je povinností, které primer zajišťuje, že nic loupat. Gel vrstva se aplikuje jako jakýkoliv lak s kartáčem, s rozdílem, který ztvrdne výrobek pod UV světlem. Tím se vytvoří vrstvu potu, který je odstraněn s čistší. V každém případě platí pro těsnění horního pláště je také odolné. Předtím, než nehty mohou být zdobené kromě Sparkellack s hřebík umění na požádání.


viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.6
Přehled
5
10
4
4
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní