Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak / Gel Laky
NAIL-EON UV lak hedvábí - satén a odolné hřebíky
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Hedvábně lesklé nehty jsou vhodné pro každodenní použití, stejně jako večer. NAIL-EON UV lak hedvábí lze aplikovat jako konvenční lak. Vytvrzování UV světlem, tento produkt obsahuje vysoké pevnosti a trvanlivosti.

NAIL-EON UV lak je hedvábí na přírodní nehty, případně pro umělé nehty akrylové nebo gelové. Základní nátěr musí být vložen do přírodních nehtů jako základní nátěr, který kornatění výsledné zpocení vrstva na povrchu nehtů. V každém případě primer pro spolehlivou přilnavost je vyžadována. Po přípravě nehtu NAIL-EON UV je použito hedvábí nehty v požadovaném odstínu a vyléčit s ultrafialovým světlem. Upozornit je, že tloušťka vrstvy musí být tenký, jako možné dosáhnout úplné vyléčení. Zpocený vrstva odstraněna, hedvábně barevné nehty mohou být nyní dále zpracovávány různými způsoby. Buď krycí nátěr, jako těsnění se projeví okamžitě, Alternativně lze aplikovat hřebík umění před.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní